För att funktionen du försöker använda ska fungera korrekt behöver du uppdatera ditt samtycke. Du kan alltid ändra dig genom att klicka på Cookieinställningar i sidfoten.

podcast news play företagaren I media förmån faq

Kallelse till Årsmöte i Företagarna Helsingborg 2025

Börjar
2025-03-20 | 17:00

Slutar
2025-03-20 | 20:30

Plats
Yoko Dinner Club, Järnvägsgatan 3, 252 24 Helsingborg. | Företagarnas lokal

Kontaktperson
Adnan Pehlivanović
adnan@condema.se
0703-48 29 85

Anmäl dig här

Anmäl dig senast 18 mars

Välkommen till Företagarna Helsingborgs årsmöte!

Vi i styrelsen välkomnar dig till årsmöte för Företagarna Helsingborgs årsmöte som är öppet för alla våra medlemmar. Ta chansen att bidra till föreningens utveckling, träffa andra företagare och lär dig mer om vår verksamhet.

Vi bjuder på tilltugg och fördrink samt middag med ett glas vin/öl till. För att inte boka mer mat och dryck än nödvändigt så är det nödvändigt med anmälan men också avanmälan om man inte kan dyka upp.

Under kvällen erbjuder vi även en föreläsning av Kjellåke Fyrgård på Gillbart Ledarskap. Kjellåke sprudlar av energi och glädje samt är oerhört innovativ. Han ser möjligheter där andra ser problem. Kjellåke får med hög energi, mycket aktivitet och kraftfulla verktyg som inspirerar att gå från ord till handling.

Datum: 20 mars
Tid: kl. 17:00
Plats: Yoko Dinner Club, Järnvägsgatan 3, 252 24 Helsingborg.

Programmet för kvällen;

17:00 samling
17:15 Årsmöte
18:00 Tilltugg/Fördrink
18:15 Föreläsning av Kjellåke Fyrgård på Gillbart Ledarskap
19:00 Middag
20:30 Avslutning/Eftersnack för dem som vill

Årsmöteshandlingar

Kallelse till årsmötet

Önskas övriga årsmöteshandlingar innan årsmötet kontakta; adnan@condema.se

Varmt välkommen, vi ser fram emot att träffa dig! 

Styrelsen Företagarna Helsingborg

Räkna ut kostnaden för ditt medlemskap

Få tillgång till förmåner, juridisk rådgivning och nätverk som stärker ditt företag.