För att funktionen du försöker använda ska fungera korrekt behöver du uppdatera ditt samtycke. Du kan alltid ändra dig genom att klicka på Cookieinställningar i sidfoten.

podcast news play företagaren I media förmån faq

Den som representerar bolaget i finalen (pitchar på scenen)

🌟 En fantastisk möjlighet att stå i rampljuset och presentera ert bolag! Varje företag väljer en person som får pitcha på scenen inför juryn och publiken. Denna person blir ansiktet utåt och får chansen att inspirera andra med er idé.

🎤 Den som pitchar behöver vara under 35 år.
📸 Som finalist får en person per bolag vara med på omslaget och intervjuas i tidningen Företagaren (alla delägare nämns i artikeln).
🎉 En person per bolag bjuds in till den stora galan Årets Företagare Sverige – en kväll att minnas!
📰 Om ni är flera delägare – berätta gärna det när ni har kontakt med media, så att alla får synlighet.

Alla nuvarande delägare i bolaget under tävlingen

👥 Hela teamet är välkommet till finalen! Alla grundare och delägare kan vara på plats för att fira och nätverka.
📍 Visa upp ert bolag! Ni får en monteryta där ni kan visa modeller, bildspel eller filmer.
🤝 Exklusivt förmingel med juryn! Alla delägare får möjlighet att träffa juryn och presentera sitt bolag i en mer avslappnad miljö.
🏆 Vinnaren är hela bolaget! Alla delägares namn kommer att stå på vinnarchecken i finalen.
🏨 Boende i Göteborg ingår för en person per bolag under finalnatten – en chans att verkligen njuta av upplevelsen!

 

Här anmäler du ditt intresse för att vara med och kan ställa frågor till oss